• facebook
 • rss
 • Jedyny taki tramwaj

  Tomasz Gołąb

  dodane 27.09.2012 09:36

  Drewniane ławki, obrazy na ścianach, stoliki i… to pianino. Kawiarnia? Nie to Warszawski Tramwaj Promocyjny i ostatnia szansa, by przejechać się nim w tym roku.

  Niezwykłe wnętrze i atmosfera, którą umilają dodatkowo koncerty i opowieści przewodników warszawskich   Warszawski Tramwaj Promocyjny
  Niezwykłe wnętrze i atmosfera, którą umilają dodatkowo koncerty i opowieści przewodników warszawskich
  Tomasz Gołąb/GN
  W sobotę oraz niedzielę, 29 i 30 września, Warszawski Tramwaj Promocyjny pojedzie w swoją ostatnią w tym sezonie trasę. Wyposażony w darmowy internet, stylizowany wagon cieszył się od maja ogromnym powodzeniem. Dla ostatnich pasażerów wagonu Tramwaje Warszawskie przygotowały szereg atrakcji m.in.: drobne upominki, podróż z przewodnikiem warszawskim oraz koncerty w  tramwaju podczas postojów na placu Narutowicza o godz. 12.05, 13.35, 15.05, 16.30. Warszawski Tramwaj Promocyjny wykonał dotychczas około 200 kursów po Warszawie na trasie: PL. NARUTOWICZA – Filtrowa – al. Niepodległości - al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław”– most Gdański – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski –Okopowa – Towarowa – pl. Zawiszy – PL. NARUTOWICZA. Wagon jednorazowo zabiera 28 pasażerów - dla wygody podróżnych tylko na miejscach siedzących, za cenę wg taryfy biletowej ZTM. Wejście do pojazdu i przejażdżkę obsługuje konduktor z Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Tramwaj zatrzymuje się na każdym napotkanym przystanku. Odjazdy z pl. Narutowicza o godzinie 10.59, 12.29, 13.59, 15.29, 16.59.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół