Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Adoptuj dziecko - duchowo

Dziesiątka różańca za jedno zagrożone życie. Ruch duchowej adopcji zaprasza do podjęcia ślubowania. Na dziewięć miesięcy - tyle ile trwa ciąża.

8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W ciągu 20 lat w ruchu tym przy kościele paulinów pod wezwaniem Ducha Świętego zobowiązanie modlitwy za nieznane sobie dziecko zagrożone aborcją podejmowano już ok. 7 tys. razy. Przyrzeczenie poprzedzone jest dwudniowym przygotowaniem rekolekcyjnym (6 i 7 grudnia), rozpoczynającym się Mszą świętą o godz. 17. Przyrzeczenia Duchowej Adopcji składane są podczas Mszy świętej o godz. 18, ale nabożeństwo ekspiacyjne rozpocznie się o godz. 17.30. W każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywają się spotkania rodziny Duchowej Adopcji rozpoczynające się Mszą świętą o godz. 17.00.

Duchową Adopcję można również podjąć 8 grudnia w innych parafiach:

  • Opatrzności Bożej w Wilanowie, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1 diakonia Życia Ruchu Światło-Życie zaprasza o godz. 18 na Mszę św. w intencji dzieci poczętych i ich rodziców. Po tej Mszy św. można też będzie też złożyć przyrzeczenia duchowej adopcji dziecka poczętego.
  • Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej podczas Mszy św. Roratniej
  • Błogosławionego Władysława z Gielniowa podczas Mszy św. o godz. 18
  • Ofiarowania Pańskiego na Ursynowie podczas Mszy św. Roratniej
  • Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach podczas Mszy św. o godz. 18
     

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy