Nowy Numer 12/2018 Archiwum

KSM ofiarą hackera

Strona internetowa „FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY”, organizacji pożytku publicznego prowadzonej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, została zaatakowana przez hakerów. "To nie powinno mieć miejsca" - komentuje Łukasz Brodzik z KSM.

8 kwietnia strona internetowa „FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY”, organizacji pożytku publicznego prowadzonej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, została zaatakowana przez hakerów, w związku z czym witryna nie działa.

- Wyrażamy wielki smutek z powodu tego typu działań, gdzie w świecie demokracji i głoszonego poszanowania drugiego człowieka takie wydarzenia nie powinny mieć miejsca - mówi Łukasz Brodzik, przewodniczący prezydium KR KSM.

W związku z powyższym, ponieważ strona Fundacji nie istnieje, adres internetowy organizacji: www.fundacja.ksm.org.pl tymczasowo prowadzi do strony internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. „FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY” została założona w celu szerzenia i upowszechniania chrześcijańskich wartości, w szczególności wspierania działalności formacyjnej, edukacyjnej i wychowawczej młodzieży. Działalność fundacji obejmuje kształtowanie i przygotowywanie młodzieży do podejmowania funkcji publicznych, aktywnego angażowania się w życie społeczne i obywatelskie, propagowanie postaw patriotycznych. Ponadto celem fundacji jest m.in. przygotowywanie młodzieży do prowadzenia działalności gospodarczej, rozwijanie zainteresowań i talentów młodych ludzi. „FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY” prowadzi swoją działalność m.in. przez organizowanie obozów, szkoleń, warsztatów, zawodów sportowych, konferencji, sympozjów itp.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

  • ogi
    10.04.2013 12:13
    "Wyrażamy wielki smutek z powodu tego typu działań, gdzie w świecie demokracji i głoszonego poszanowania drugiego człowieka takie wydarzenia nie powinny mieć miejsca"

    Powiem szczerze, rozśmieszyło mnie powyższe stwierdzenie. Nie jestem pewna co jest na screenie, bo dość niewyraźny, ale wydaje mi się, że nic obraźliwego. Hakerzy nie zawsze działają na szkodę atakowane! Koleś się włamał na stronę katolickiego stowarzyszenia, ale zamiast wrzucić pornosy albo jakieś wyzwiska napisał tylko że się włamał. Jak mają luki w zabezpieczeniach, to nawet wyświadczył im przysługę. Lepszy taki hacker niż milion użytkowników, którzy nawet jak z ciekawości zajrzą w kod strony i znajdą błędy, to siedzą cicho...
    doceń 0

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy