• facebook
 • rss
 • Kino pod chmurką

  ab

  dodane 14.07.2013 08:22

  Warszawskie kina zapraszają na plenerowe seanse filmowe. W tym roku odbywa się już ósma edycja imprezy Filmowa Stolica Lata. Od lipca do września zostanie wyświetlonych ponad 80 filmów. Wstęp na każdy z pokazów jest bezpłatny.

  Na Ursynowie filmy pod chmurką można oglądać w każdy czwartek o 21.45. W parku im. R. Kozłowskiego (Kopa Cwila) trwa bowiem Ursynowskie Lato Filmowe. W ramach imprezy przed nami jeszcze takie filmy jak: "Żelazna dama" (18.07), "Róża" (25.07) czy "Amelia" (1.08).

  Kinomani środowe wieczory mogą spędzać na Polach Mokotowskich. Filmy z cyklu "100 leżaków i ekran" są wyświetlane po zmroku, a leżaki na widzów czekają już od godz. 20. 17 lipca organizatorzy plenerowych pokazów czyli FilmBoxAntyradio i Cyfrowy Polsat, zapraszają na "Magic Mike". Do 28 sierpnia - ostatniego pokazu - zostaną jeszcze wyświetlone m.in.: "Arbitraż", "Niebo nad Paryżem" oraz "Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości".

  Kolejne zaproszenie płynie z Klubu Kultury Saska Kępa oraz Against Gravity. Letnie seanse filmowe odbywają się przez cały lipiec. W czwartki zaprezentowane zostaną filmy w ramach cyklu "Podróże, moja miłość", a w piątki gości cykl "Historie nie do zapomnienia". Dziś zostanie wyświetlony film "Hanami - Kwiat wiśni".

  Na seans pod chmurką zaprasza również Centrum Nauki Kopernik. III Edycji Kina Letniego w CNK co piątek oferuje kinomanom filmy wyprodukowanego różnych krajach świata. W najbliższy zostanie wyświetlony obraz "Nienawiść". W weekendy (od piątku do niedzieli) na bezpłatne pokazy zapraszają również Złote Tarasy. Seanse na patio rozpoczynają się o godz. 21. W Złotych Tarasach filmowe lato potrwa aż do 21 września.  

  Miłośników filmu zaprasza także podwarszawska Wesoła. W ramach plenerowych pokazów, które rozpoczną się 17 lipca, kinomani obejrzą m.in.: "Mamma Mia", "Jak zostać królem" oraz "Listy do M.".

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół