• facebook
 • rss
 • Co Duch Święty mówi dziś do Kościoła?

  ak

  dodane 05.02.2014 15:45

  Po raz kolejny w Polsce gościć będzie ks. dr Peter Hocken. Znany teolog weźmie udział w konferencji organizowanej przez Apostolski Ruch Wiary.

  Brytyjski duchowny to światowej renomy nauczyciel i wykładowca, związany z organizacją Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i ruchem zielonoświątkowym. Ks. dr Peter Hocken jest silnie zaangażowany w odnowę Kościoła w naszej części Europy. Pilnie śledził poczynania ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło - Życie. Był już kilkukrotnie zapraszany przez Stowarzyszenie EnChristo do prowadzenia seminariów w Polsce. 

  Na konferencji, która odbędzie się 8 lutego w sali św. Faustyny przy parafii św. Jakuba (pl. Narutowicza) w Warszawie, ks. Hocken wraz z bp Tadeuszem Pikusiem i ks. Romanem Trzcińskim będą rozmawiać o tym, jak ma wyglądać życie naszych parafii i wspólnot w kontekście zmian wynikających z ustaleń Soboru Watykańskiego II.

  Odpowiedzą również na wszystkie inne pytania z zakresu wiary i odnowy Kościoła w Polsce.  

  Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Jakuba o godz. 8. Następnie, po krótkim uwielbieniu, odbędzie się panel dyskusyjny, który potrwa do godz. 15.

  Koszt udziału w konferencji to 35 zł, ze względu na wliczenie ceny obiadu.

  Organizatorzy proszą o  wpłatę najpóźniej do 6 lutego włącznie (formularz zgłoszeniowy wraz z numerem konta na stronie http://ruchwiary.pl/peterhocken).

  Na adres biuro@ruchwiary.pl można także wysłać maila potwierdzającego obecność i zapewnienie o uregulowaniu płatności na miejscu konferencji ("będę, zapłacę na miejscu, imię, nazwisko").

  Na spotkanie serdecznie zaprasza ks. Antoni Wita FDP, prowincjał zakonu orionistów oraz Apostolski Ruch Wiary.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół