• facebook
 • rss
 • Wieczór Chwały na Bemowie

  Tomasz Gołąb

  dodane 20.06.2014 15:16

  Zawodowi muzycy z Warszawy i Krakowa, kwartet smyczkowy, niecodzienni soliści oraz młodzież tworząca chór festiwalowy. Oto, co czeka każdego, kto wybierze się w niedzielę na "Wieczór Chwały – Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej" w Parku Górczewska przy ul. Raginisa 1.

  - To drugie takie spotkanie w Warszawie. Zaczęliśmy hucznie w zeszłym roku. Festiwal zgromadził prawie 2 tys. Młodzieży. To była wielka duchowa uczta muzyczna. To będzie po raz drugi niezwykłe przedsięwzięcie, tym bardziej, że będzie nas słuchać Warszawa, nie tylko Bemowo – tłumaczy jeden z organizatorów koncertu, ks. Rafał Szwajca.

  Niezwykły koncert odbędzie się w niedzielę 22 czerwca o godz. 19 w Amfiteatrze przy Parku Górczewska na Bemowie (ul. Raginisa 1). Wstęp wolny.  Próby do koncertu odbywają się już od miesiąca. Każdy ćwiczy na „swoim podwórku”. Kraków w Krakowie, Warszawa w Warszawie. W sobotę i niedzielę wszyscy spotkają się na Bemowie, gdzie odbędzie się próba generalna. To będzie niecodzienne widowisko i profesjonalne brzmienie.

  Czcijmy Jezusa - Wieczór Chwały Bemowo 2013
  Totalne Uwielbienie
  Wśród wykonawców: zespół WIARYGODNI (Sebastian Iwanowicz - kierownictwo muzyczne, gitara, kompozycje, Małgorzata Szarek - wokal, kompozycje, Grzegorz Urban - instrumenty klawiszowe, kompozycje, Tomasz Dworakowski - puzon, wokal, Mirosław Żabski - saksofony, Filip Mazur - trąbka, Krzysztof Kwiatkowski - perkusja, Micha Przybyła - gitara, Tomasz Majewski - instrumenty perkusyjne) oraz WIELKI CHÓR FESTIWALOWY pod dyrekcją Piotr Pałki (Chór Voce Angeli, Liturgiczna  schola dorosłych parafii Matki Bożej Królowej Aniołów, Dagmara Plasota – wokal, Marcin Jajkiewicz – wokal, ks. Rafał Szwajca CSMA – wokal, ks. Rafał Kamiński CSMA – konferansjer oraz Kwartet smyczkowy Dell'Arte). W programie również występ Dziecięcego Chóru „Bemolki”.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół