Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Co będzie z prof. Chazanem

Dziś o godzinie 10.30 poznamy wyniki kontroli zleconej przez władze Warszawy w szpitalu św. Rodziny.

Kontrolę przeprowadzono, ponieważ dyrektor szpitala prof. Bogdan Chazan odmówił zabicia dziecka w zarządzanej przez siebie placówce. Razem.TV zaprosiła do studia przed ratuszem prof. Bogdana Chazana, z którym połączy się przez Skype, Kaję Godek z Fundacji Pro - Prawo do Życia i mecenasa Jerzego Kwaśniewskiego. Relację poprowadzi Aleksander Wierzejski.

 

 

« 1 »

Zobacz także

Reklama

 • gwkrb
  09.07.2014 11:04
  prawo zwyciężyło !

  jeśli ktoś nie chce się trzymać prawa , nie mysi być lekarzem, zawsze może zmienić specjalizacje jeśli się nie podoba
  doceń 0
 • pro_publico_bono
  09.07.2014 11:12
  To bardzo dobra decyzja. Nie wolno w żadnym, miejscu na świecie, i tego tez nie wymaga od nas katolików Pan Bóg, by zmuszać do heroizmu drugiego człowieka i kształtować bezlitosnym prawem jego sumienie. To jest własnie działanie bez sumienia. To jest wbrew nauczaniu Chrystusa na które tak często, my katolicy sie powołujemy, ale robimy dokładnie odwrotnie. Uderzmy się najpierw we własne piersi, zanim skoczymy do gardła drugiemu człowiekowi, tylko dlatego, że ma inne zdanie i poglądy. Taki katolicyzm jest mi zdecydowanie obcy, gardzę nim.
 • mummy
  09.07.2014 11:15
  Szatan właśnie śmieje się w głos, zaciera ręce i rozgląda się za kolejnymi nieświadomymi... Przykre... Bardzo przykre...
  doceń 2

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy