• facebook
 • rss
 • Wipler na prezydenta stolicy

  Tomasz Gołąb

  dodane 16.10.2014 21:41

  Codziennie będę przedstawiał jeden z 21 postulatów dla Warszawy - zapowiada Przemysław Wipler, kandydat Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkego na prezydenta stolicy. Jego hasło brzmi: "Gospodarna Warszawa".

  - Wystawiamy w wyborach w Warszawie ponad 500 kandydatów. To mocna drużyna złożona m.in. z przedsiębiorców i wykładowców uczelni. Naszym hasłem jest "Gospodarna Warszawa" - mówił przed warszawskim ratuszem Przemysław Wipler. To on, a nie Jacek Wilk, będzie kandydatem Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta stolicy.

  - Komitet Nowej Prawicy jest alternatywą dla Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i pseudoobywatelskich komitetów, które udają że są bezpartyjne, a faktycznie składają sie z uciekinierów z dużych partii. Zmiana dotycząca kandydata na prezydenta Warszawy podjęta została wczoraj. W tych wyborach decydujące znaczenie ma rozpoznawalne nazwisko. Kolega Wilk jest znakomitym mówcą i świetnym członkiem partii, jednak w ciągu miesiąca nie jesteśmy w stanie wypromować jego nazwiska tak, żeby było znane każdemu warszawiakowi. A nazwisko Wipler jest znane - zachwalał prezes Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke.

  Przemysław Wipler zapowiedział, że każdego dnia do wyborów będzie przedstawiał jeden postulat dla stolicy. - Gospodarna Warszawa zostawia więcej pieniędzy w kieszeniach obywateli, ceni ich czas i pracę, podejmuje inwestycje szybkie i efektywne. I będzie miała połowę urzędników - zapowiada Przemysław Wipler.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół