• facebook
 • rss
 • Stolica znowu będzie uwielbiać

  wp /chrzescijanskiegranie.pl

  dodane 06.03.2015 17:16

  16 kwietnia w Kościele Najświętszego Zbawiciela zbiorą się muzycy z warszawskich zespołów i wspólnot, aby razem uwielbiać Boga.

  – Wielu muzyków i zespołów działających na terenie naszego miasta ma w sercu gorące pragnienie uwielbienia Boga. Wyraz temu dają liczne akcje ewangelizacyjne, koncerty i uwielbienia prowadzone w różnych Kościołach. A gdyby tak połączyć siły i wspólnie w jednym Duchu uwielbiać Ojca i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie? –pyta Adrianna Godurowska z Ewangelizacyjnego Projektu Artystycznego.

  „Uwielbienie Warszawy” jest inicjatywą, która ma na celu połączenie warszawskich wspólnot, ruchów i zespołów, by razem modlić się i wielbić Pana Boga. Pierwsze „Uwielbienie Warszawy” odbyło się 3 kwietnia 2014 roku. Włączyły się w nie wspólnoty z akademickiego kościoła św. Anny, z kościoła św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, z Łomianek, wspólnota „Abba” z kościoła na Saskiej Kępie i grupa muzyczna „OCDC” działająca przy kościele oo. pallotynów na Skaryszewskiej. Swoim świadectwem dzielił się Darek Malejonek z Maleo Reggae Rockers.

  Uwielbienie Warszawy, cz. 2
  Profetopl

  Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji "Uwielbienia Warszawy": wokalistów, instrumentalistów i każdego, kto pragnie współtworzyć to dzieło np. przez pomoc w rozdawaniu ulotek.

  Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 marca (wtorek) o godzinie 19.30 przy Kościele Najświętszego Zbawiciela (ul.Marszałkowska 37) - wejście od strony plebani (od ul. Mokotowskiej). Pytania można kierować na adres: adagodurowska@gmail.com.

  Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich (www.swk.pl), Chrześcijańskie Granie - sklep i serwis z muzyką oraz warszawskie Biuro Światowych Dni Młodzieży 2016.

   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  • Komandor
   06.03.2015 18:13
   Po co uwielbiać Boga Wszechmogącego? Przecież On chyba tego nie potrzebuje. I to przez jakieś śpiewy, podnoszenie rąk? Dziecinada. Żyć zwyczajnie, dobrze, a nie wymyślać ciągle jakieś uzasadnienia bardziej lub mniej absurdalne.
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół