• facebook
 • rss
 • Obudzić zabieganych

  dodane 08.06.2015 14:50

  "Idźcie na cały świat" - to hasło przewodnie kolejnej internetowej akcji ewangelizacyjnej organizowanej przez Holy Mary Team.

  - Akcja ma pobudzić i zainspirować zabieganych ludzi do tego, że każdy katolik jest powołany do życia Ewangelią. Jeżeli to zrobimy i wielu z nas będzie świadkami Jezusa w życiu codziennym, to nasze życie bardzo się zmieni. Zmieni się także życie naszych bliskich. Pan Jezus wzywa nas, byśmy szli na cały świat odważnie głosili Ewangelię, w miejscu pracy, na uczelni, wśród znajomych. Trzeba wyjść poza utarte schematy - mówi Piotr Chomicki, założyciel społeczności Holy Mary Team.

  Ewangelizacja będzie prowadzona w internecie, na portalach społecznościowych, YouTube czy Facebooku. Podczas trwającej trzy tygodnie akcji, internauci będą mogli wysłuchać świadectwa Ani Golędzinowskiej i Andy’ego Comiskey. Kiedyś top modelka i homoseksualista, dziś w wielu zakątkach świata głoszą Ewangelię.

  O tym, co znaczą słowa Jezusa "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię” opowiedzą sami warszawiacy, podczas ulicznej sondy. Będzie także ukryta kamera i teledysk Frenchman "Idźcie na cały świat”.

  - Ewangelia przemienia życie na lepsze. Ten, kto spotkał Jezusa, jest także wezwany, aby głosić najpiękniejszą nowinę w historii świata! Chcemy pobudzić ludzi, pokazać świadków Jezusa, a także sprowokować do działania, pokazując przy tym, jak wiele pracy ewangelizacyjnej jest jeszcze jest do wykonania - mówi Piotr.

  Ewangelizacja pod hasłem "Idźcie na cały świat” jest kolejną akcją społeczności ewangelizacyjnej Holy Mary Team, która do głoszenia Jezusa Chrystusa wykorzystuje przede wszystkim nowe media poprzez video, muzykę i niekonwencjonalną grafikę. Holy Mary Team jest Drużyną Maryi - świecką wspólnotą młodych ludzi, powołaną do ewangelizacji w internecie.

                                                 Anna Golędzinowska "Idźcie na cały świat"

  Ania Golędzinowska idzie na cały świat i głosi!
  Holy Mary Team

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół