• facebook
 • rss
 • Rekolekcje dla singli

  dodane 13.11.2015 10:03

  "Szczęście niejedno ma imię" - pod takim hasłem 20-22 listopada w kościele Najświętszego Zbawiciela odbędą się rekolekcje dla młodych stanu wolnego powołanych do małżeństwa bądź rozeznających tę drogę.

  Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, trener umiejętności społecznych, psychoterapeuta, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Kaznodzieja poruszy m.in. tematy: "Szczęście, wybory, konsekwencje”, "Szczęście, a natchnienia Ducha św. i wola Boża”, "Szczęście i odpowiedzialność”.

  Po Mszach św. przewidziana jest praca w grupach i adoracja Najświętszego Sakramentu. Oprawę muzyczną zapewni zespół EPA - Ewangelizacyjny Projekt Artystyczny.

  Organizatorem rekolekcji dla singli jest Przystań Rozwoju - inicjatywa spotkań dla chrześcijan stanu wolnego. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 14 w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, ul. Wojciechowskiego 32 sprawowane są Msze św. w intencji singli, po nich organizowane są spotkania prowadzone przez ks. Stanisława Szlassę.

  - Przystań to przestrzeń dla chrześcijan stanu wolnego powołanych do małżeństwa lub rozeznających tę drogę życia.  Naszym celem jest budowanie głębszych i pełniejszych relacji poprzez spotkanie - z Bogiem, ze sobą i z drugim człowiekiem - mówią o sobie organizatorzy. I zapraszają  również na adwentowy Tydzień Modlitw o Nowe Rodziny (29 listopada-5 grudnia) oraz na spotkania integracyjne w pierwszej kawiarence dla chrześcijan stanu wolnego na warszawskiej Starówce.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół