• facebook
 • rss
 • Jezus jest najlepszym lekarzem

  Tomasz Gołąb Tomasz Gołąb

  dodane 20.05.2017 07:10

  - Dziś wielu ludzi zapomniało, jak Bóg ich kocha - mówił Carver Alan Ames, australijski charyzmatyk w sanktuarium na Mokotowie.

  - Eucharystia jest największą modlitwą o uzdrowienie. Na niej najlepszy z lekarzy napełnia was swoją leczącą miłością. Uzdrowienie czasem dokonuje się, gdy przemawiam. Z łaską bożą, położę więc na was ręce i będę się z wami modlił - mówił Carver Alan Ames, charyzmatyk z Australii w sanktuarium na Mokotowie, zachęcając do skorzystania z drugiego sakramentu uzdrowienia, pokuty i pojednania.

  - Jeśli kurczowo trzymacie się grzechu, również kurczowo trzymacie się bólu i cierpienia, które są jego konsekwencją. Po dobrej spowiedzi, wyznaniu wszystkiego, Duch św. przez kapłana uzdrowi waszą duszę. A kiedy wasza dusza będzie uzdrowiona, pójdzie za tym inne uzdrowienie - dodał.

  Autor bestsellerowych książek "Oczami Jezusa", "Różaniec Eucharystyczny" czy "Łagodny Duch" już po raz czwarty dał w sanktuarium na Mokotowie świadectwo swojego nawrócenia.

    - Prowadziłem kiedyś bardzo złe życie. Wciąż nie jestem jeszcze dobry, ale staram się każdego dnia. Żyłem w ciemności grzechu. Myślałem tylko o sobie. Szukałem wszystkich przyjemności i podniet, które może dać mi świat. Alkohol był najmniejszym z moich uzależnień. Mimo że byłem ochrzczony, nie wierzyłem w Boga. Nie modliłem się. Popełniłem chyba wszelki możliwy grzech. Ale kiedy znajdowałem się w najczarniejszym momencie życia, nawet nie myślałem o Bogu, a On przedarł się przez moją ciemność - mówił.

  - To była najwspanialsza rzecz. Gdy przedarł się do mego serca i duszy, i dotknął mnie światłem swojej miłości, doznałem radości i ekstazy, nie mogłem przestać się śmiać. Żaden narkotyk nie daje tego. Gdy Jezus podniósł moje serce do swojego i otoczył je swoją miłością, powiedział trzy wspaniałe słowa: Ja ciebie kocham. Wiedziałem że w tych słowach zawiera się odwieczna prawda. Zawsze mnie kochał i będzie mnie kochał. Oczywiście nie podobały mu się złe rzeczy, ale kochał mnie. I wiedziałem że kocha wszystkich ludzi tak samo. Kocha wszystkich bez różnicy. Jedyna różnica to ta, jak my kochamy Jego. W tamtej chwili wszystkie moje nałogi odeszły i doświadczyłem najwspanialszej rzeczy: słodkiej miłości, pokoju i radości. I tak od tych 23 lat znajduję się w tej podróży miłości - przekonywał Carver Alan Ames.

  Charyzmatyk urodził się w 1953 roku w Londynie. W młodości należał do gangu motocyklowego. Po ślubie przeprowadził się z rodziną do Perth w Australii. W 1993 r. doznał wizji: ujrzał Jezusa na krzyżu oferującego mu przebaczenie. Pod wpływem tych przeżyć Alan nawrócił się, a biskup Perth wyznaczył mu duchowego opiekuna, zezwalając wkrótce, by jako świecki dawał świadectwo i dzielił się swoją historią i przesłaniem o życiu i nadziei.

  «« | « | 1 | 2 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół