• facebook
 • rss
 • Maryjne rekolekcje z o. Manjackalem

  Agata Ślusarczyk Agata Ślusarczyk

  dodane 03.11.2017 13:58

  Myślą przewodnią spotkania, które potrwa od 30 listopada do 3 grudnia przy ul. Marsa, będą słowa z Ewangelii św. Łukasza: "Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”.

  - To pierwsze rekolekcje o. Jamesa, których tematem będzie Maryja - wyjaśniają organizatorzy. W programie modlitewnych spotkanń, które odbędzie w Centrum MT Polska przy ul. Marsa są m.in.: codzienna Msza św., modlitwa uwielbienia, spowiedź. Podczas spotkania uczestnicy zostaną zawierzeni Matce Bożej.  

  - O. James chętnie dzieli się osobistym doświadczeniem. Ta jego otwartość wzrusza i pomaga innym stanąć w prawdzie przed sobą i przed Bogiem - mówi Lidia Kluczyk, współorganizatorka spotkania z charyzmatykiem.

  Organizatorem modlitewnego spotkania z charyzmatycznym kapłanem jest parafia Matki Bożej Dobrej Rady oraz Fundacja "Bądź Dobrej Myśli”.

  O. James Manjackal jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego i Misjonarzem Miłosierdzia. W czasie pracy jako wykładowca w seminarium spotkał Jezusa dzięki modlitwie młodego człowieka, który wzbudził w nim siłę Ducha Świętego. Został uleczony fizycznie i duchowo i od tego momentu zapragnął głosić rekolekcje charyzmatyczne na całym świecie.

  ”Rekolekcje, które prowadzi o. James są wydarzeniem gromadzącym rzesze ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe” - piszą na stronie internetowej rekolekcji organizatorzy.

  Zapisy i informacje na stronie www.badzdobrejmysli.pl.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół