Dziesięciu kandydatów na miejsce. Na kogo głosować pod Warszawą?
W wyborach do Sejmu okręg wyborczy nr 20 to tzw. obwarzanek podwarszawski. Obejmuje on osiem powiatów: legionowski, wołomiński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, grodziski, warszawski zachodni, nowodworski. Do wzięcia jest 12 mandatów.
W tzw. obwarzanku podwarszawskim wybierzemy 12 posłów.
Tomasz Gołąb /Foto Gość
- Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- Robert Dariusz Mordak, architekt
- Bożena Jadwiga Żelazowska, politolog
- Jakub Łukasz Stefaniak, dziennikarz
- Agnieszka Beata Petelicka, ekonomista
- Artur Mateusz Świercz, przedstawiciel władzy samorządowej
- Magdalena Biernacka, dyrektor departamentu
- Emilia Oleksiak, wyższy urzędnik samorządowy
- Dariusz Grzegorz Grajda, prezes
- Piotr Stanisław Galiński, przedstawiciel władzy samorządowej
- Karol Andrzej Małolepszy, doradca zawodowy
- Artur Pozorek, wyższy urzędnik samorządowy
- Krystian Stanisław Buszta, dyrektor szkoły
- Marek Szczepan Sudomirski, wyższy urzędnik samorządowy
- Ewa Szynkiewicz, rolnik upraw polowych
- Zdzisław Czesław Litwińczuk, prezes
- Ilona Nasiadka, ekonomista
- Joanna Katarzyna Ciepielewska, prawnik
- Michał Adam Dominiak, technik leśnik
- Maryla Barbara Łukasińska, animator kultury
- Małgorzata Okurowska, dyrektor szkoły
- Daniel Krzysztof Sosin, architekt
- Damian Marek Piekut, trener sportu
- Erwina Lilia Ryś-Ferens, nauczyciel wychowania fizycznego
- Łukasz Jan Borkowski, dyrektor szkoły
- Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Mariusz Błaszczak, urzędnik państwowy
- Anita Czerwińska, prawnik
- Andrzej Smirnow, nauczyciel akademicki
- Zdzisław Tadeusz Sipiera, wyższy urzędnik państwowy
- Piotr Michał Uściński, parlamentarzysta
- Andrzej Bittel, prawnik
- Dariusz Olszewski, dyrektor do spraw administracyjnych
- Marcel Józef Klinowski, specjalista ds. transportu
- Michał Feliks Prószyński, politolog
- Monika Joanna Kwiek, nauczyciel języka obcego
- Robert Szydlik, wyższy urzędnik samorządowy
- Traczyk Stefan, leśnik
- Tomasz Bogumił Laskus, politolog
- Dorota Małgorzata Bojemska, zawodowy działacz organizacji pozarządowej
- Jolanta Monika Madziar, prezes zarządu
- Grzegorz Pruszczyk, administrator baz danych
- Zbigniew Niezabitowski, kierownik wydziału
- Aurelia Zalewska, ekonomista
- Renata Mirosław, nauczyciel nauczania początkowego
- Piotr Choroś, właściciel firmy budowlanej
- Małgorzata Szymańska-Suchecka, psycholog
- Anna Krystyna Rudzka, historyk
- Dominika Małgorzata Chorosińska, aktorka
- Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
- Andrzej Tadeusz Rozenek, dziennikarz
- Julia Eliza Zimmermann, socjolog
- Sylwia Lidia Buźniak, Ekonomistka
- Leszek Poniewierka, filolog języka nowożytnego
- Marcin Górski, sprzedawca
- Andrzej Marek Radzikowski, koordynator spedycji
- Konrad Krzysztof Gołota, doradca finansowy
- Ewa Katarzyna Skórska, nauczyciel
- Katarzyna Anna Braiter, ekonomistka
- Bartosz Konrad Gawkowski, urzędnik do spraw licencji
- Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska, nauczycielka
- Małgorzata Henryka Starzyńska, specjalista ds. reklamy i marketingu
- Katarzyna Kowalska, specjalista ds. rekrutacji pracowników
- Remigiusz Radosław Mazur, etnograf
- Liliana Kozielska, specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych
- Andrzej Wojcieski, inżynier teleinformatyk
- Robert Urbanek, inżynier elektryk
- Monika Błaszczak, pośrednik nieruchomości
- Sławomir Borys Miłow, inżynier elektryk
- Mateusz Szymański, bibliotekarz
- Ewa Magdalena Wróblewska, specjalista ds. egzekucji
- Wiesław Tomaszewski, diagnosta laboratoryjny
- Mateusz Kamil Stefankowski, sprzedawca w stacji paliw
- Marek Zdzisław Papuga, doradca finansowy i inwestycyjny
- Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Michał Jan Wawer, radca prawny
- Rafał Piotr Pazio, nauczyciel
- Michał Nieznański, przedstawiciel handlowy
- Jacek Baltazar Korwin-Mikke, przedsiębiorca
- Bogdan Jerzy Chmielecki, inżynier elektryk
- Tomasz Jan Cynkier, politolog
- Anna Małgorzata Śliwa, fizjoterapeuta
- Beata Elżbieta Trochanowska, politolog
- Piotr Filipek, prawnik
- Zbigniew Witaszek, przedsiębiorca
- Teresa Lech-Rączka, przedsiębiorca
- Julia Maria Żołek, student
- Michał Jan Janik, programista
- Edyta Agnieszka Luty, administrator baz danych
- Adam Andrzej Skwarski, trener
- Anna Jadwiga Pintara, statystyk
- Rafał Bajkowski, motorniczy
- Piotr Dariusz Drożdż, przedsiębiorca
- Sebastian Puławski, specjalista ds. marketingu i handlu
- Anna Patrycja Rumińska, nauczyciel matematyki
- Ewelina Sterkowska, higienistka stomatologiczna
- Karol Tadeusz Tott, inzynier budownictwa
- Grażyna Wiesława Chojnacka, kierownik restauracji
- Konrad Paweł Smuniewski, dziennikarz
- Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Jan Stanisław Grabiec, poseł
- Paweł Ksawery Zalewski, konsultant
- Kinga Magdalena Gajewska, poseł na Sejm RP
- Maciej Grzegorz Lasek, inżynier lotniczy budowy płatowców
- Jacek Grzegorz Wiśniewski, prezes
- Piotr Franciszek Niemczyk, konsultant
- Katarzyna Albina Szostak, pielęgniarka operacyjna
- Jolanta Maria Koczorowska, emerytka
- Krzysztof Adam Rzyman, ekonomista
- Artur Stanisław Kołosowski, przedsiębiorca
- Ewa Małgorzata Krawczyk-Dębiec, kierownik kontroli wewnętrznej
- Wojciech Herner, przedstawiciel handlowy
- Halina Justyna Bonecka, ekonomista
- Tomasz Paweł Szturo, nauczyciel
- Grażyna Orzechowska – Mikulska, przedstawiciel władzy samorządowej
- Piotr Michał Wasilewski, adwokat
- Magdalena Jadwiga Mierzejewska-Waś, turoperator
- Patryk Jan Luboiński, przedstawiciel władzy samorządowej
- Olga Wierzbicka, prawnik
- 20. Patryk Wydurski, student
- Maja Magdalena Winiarska-Czajkowska, trener osobisty
- Karol Bielec, menadżer
- Grzegorz Rafał Kamiński, specjalista polityki społecznej
- Piotr Kandyba, magister inżynier technologii żywności
- Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
- Grzegorz Wysocki, dziennikarz
- Jan Starzyński, prawnik
- Agata Korczak, lekarz stomatolog
- Mateusz Duch, urzędnik
- Tomasz Sławomir Paciorek, ekonomista
- Urszula Nelken, dziennikarz
- Grzegorz Michał Lipiński, ekonomista
- Krzysztof Ryszard Duda, handlowiec
- Ilona Moryc, ekonomista
- Michał Grzegorz Sawa, przedsiębiorca
- Piotr Tymiński, pisarz
- Dorota Krystyna Woźniak, urzędnik państwowy
- Paweł Chmielewski, technik mechanik
- Katarzyna Jaworek, pracownik fizyczny
- Jarosław Paweł Paćko, technik ogrodnik
- Jacek Suwała, rzemieślnik
- Marta Maria Wykowska, nauczyciel
- Mariusz Paweł Sokalski, technik mechanik
- Aneta Misiewicz-Przyborowska, nauczyciel
- Katarzyna Karolina Marchewka, urzędnik samorządowy
- Piotr Krogul, inżynier mechanik
- Anna Katarzyna Gajewska, ekonomista
- Konrad Szymon Rytel, inżynier budowlany