• facebook
 • rss
  • saherb
   21.04.2017 19:17
   Ja uczestniczę w tych rekolekcjach od samego początku i sobie stawiam za punkt honoru, żeby tam być. I tylko jakaś katastrofa mi to uniemożliwi. Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tam. Tam jest atmosfera radości i chwały, podczas gdy "normalna" adoracja przypomina czuwanie przy trumnie zmarłego. Dodatkowo ks. Bashobora zapewnia "ucztę" słowa Bożego. Poza tym te rekolekcje są lepsze niż niedawne ŚDM. Dlatego, że nie ma w nich faworyzowania jednej (młodej) grupy osób, nie ma dyskryminacji pozostałych. Tam może przyjść każdy bez względu na wiek.
   • Anna Panna
    21.04.2017 23:03
    1) "Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tam." 2) "Tam jest atmosfera radości i chwały, podczas gdy "normalna" adoracja przypomina czuwanie przy trumnie zmarłego." Te słowa dowodzą, że całe to zamieszanie działa wyłącznie PRZECIWKO Kościołowi. NIE ZAMIENIMY KOŚCIOŁÓW NA STADIONY! Tak nam dopomóż Bóg.
   • Gość
    22.04.2017 13:22
    Jezus - w Najświętszym Sakramencie - jest Ten Sam i na stadionie i w kościele. To od Ciebie zależy, jak Go adorujesz.
  • tradycja
   22.04.2017 09:12
   Czy w ogóle można modlić się na stadionie w atmosferze zabawy i w hałasie? Pan Jezus nie urządzał wieców stadionowych, ale zalecał modlitwę w ciszy, w małej izdebce. Sam też modlił się w miejscach odosobnionych. Coś jest niepokojącego w wyprowadzaniu ludzi z kościołów na stadiony i ze skupienia w zgiełk tłumów...
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Zobacz także

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół