Ośmiu neoprezbiterów zostało posłanych do pierwszych parafii, gdzie będą wikariuszami. Dekrety nowym księżom wręczył metropolita warszawski abp Adrian Galbas.
- Ks. Ignacy Ciechomski, mianowany wikariuszem Parafii NMP Matki Kościoła w Warszawie, w dekanacie mokotowskim.
- Ks. Jan Konieczny, mianowany wikariuszem Parafii św. Tomasza Apostoła w Warszawie, w dekanacie ursynowskim.
- Ks. Mateusz Matecki, mianowany wikariuszem Parafii św. Stanisława Kostki w Warszawie, w dekanacie żoliborskim.
- Ks. Jeremiasz Powała, mianowany wikariuszem Parafii Narodzenia NMP w Warszawie, w dekanacie staromiejskim.
- Ks. Antoni Sosnowski, mianowany wikariuszem Parafii Wszystkich Świętych w Warszawie, w dekanacie śródmiejskim.
- Ks. Karol Szewczak, mianowany wikariuszem Parafii św. Franciszka z Asyżu w Warszawie, w dekanacie ochockim.
- Ks. Piotr Wojciechowski, mianowany wikariuszem Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie, w dekanacie mokotowskim.
- Ks. Radosław Zemło, mianowany wikariuszem Parafii św. Mikołaja Biskupa w Tarczynie, w dekanacie tarczyńskim.
«
‹
1
›
»
oceń artykuł








