Ich pierwsze parafie

Metropolita warszawski abp Adrian Galbas wręczył dekrety ośmiu neoprezbiterom.

Ośmiu neoprezbiterów zostało posłanych do pierwszych parafii, gdzie będą wikariuszami. Dekrety nowym księżom wręczył metropolita warszawski abp Adrian Galbas. 

  • Ks. Ignacy Ciechomski, mianowany wikariuszem Parafii NMP Matki Kościoła w Warszawie, w dekanacie mokotowskim.
  • Ks. Jan Konieczny, mianowany wikariuszem Parafii św. Tomasza Apostoła w Warszawie, w dekanacie ursynowskim.
  • Ks. Mateusz Matecki, mianowany wikariuszem Parafii św. Stanisława Kostki w Warszawie, w dekanacie żoliborskim.
  • Ks. Jeremiasz Powała, mianowany wikariuszem Parafii Narodzenia NMP w Warszawie, w dekanacie staromiejskim.
  • Ks. Antoni Sosnowski, mianowany wikariuszem Parafii Wszystkich Świętych w Warszawie, w dekanacie śródmiejskim.
  • Ks. Karol Szewczak, mianowany wikariuszem Parafii św. Franciszka z Asyżu w Warszawie, w dekanacie ochockim.
  • Ks. Piotr Wojciechowski, mianowany wikariuszem Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie, w dekanacie mokotowskim.
  • Ks. Radosław Zemło, mianowany wikariuszem Parafii św. Mikołaja Biskupa w Tarczynie, w dekanacie tarczyńskim.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..