Sandanalia 2015

Tomasz Gołąb

publikacja 22.05.2015 13:47

Pierwsze juwenalia chrześcijańskie SANDANALIA 2015 już w sobotę. 23 maja 2014 w warszawskim klubie Odessa zagrają Maleo Reggae Rockers, TAU, Bęsiu i StronaB.

Sandanalia 2015 Pierwsze chrześcijańskie juwenalia odbędą się 23 maja w klubie Odessa przy ul. Kolejowej 8/10 Tomasz Gołąb /Foto Gość

Nie boją się wyzwań i nie znają słowa „niemożliwe”. Studenci postanowili zorganizować pierwsze w Warszawie chrześcijańskie juwenalia.- Chcemy realizować siebie, rozwijać i zdobywać nowe umiejętności zgodnie z zasadami wiary chrześcijańskiej. A do tego lubimy się bawić! – mówi w imieniu grupy studentów z różnych uczelni Ewa Sztreker, studentka prawa na UKSW i jedna z inicjatorek chrześcijańskich juwenaliów, które zaplanowano 23 maja w klubie Odessa. Tego dnia przy ul. Kolejowej 8/10 prezentować się będą chrześcijańskie organizacje młodzieżowe i duszpasterstwa. Na scenie pojawią się: Maleo Reggae Rockers, raper Tau (Piotr Kowalczyk) i zespół Strona B. Jako suport wystąpi Łukasz Bęś, czyli „Bęsiu”.

Sandanalia 2015 Promo
gospelboxtv

- To będzie wielka chrześcijańska rozkosz i zabawa, kumulacja chrześciańskiej radości - zaprasza na imprezę o. Adam Szustak.

Sandanalia rozpoczną się Mszą św. o godz. 14. Od godz. 16 będzie można wziąć udział w grze miejskiej, quizie wiedzy o muzyce chrześcijańskiej, konkursie tańca, koncertach i chrześcijańskich randkach, tzw. speed dating. Do 5 nad ranem będzie można bawić się na chrześcijańskiej dyskotece. Symbolem chrześcijańskich juwenaliów jest sandał ze skrzydłami.

- Czemu „Sandanalia”? Bo zakładamy sandały szukając swojego powołania i życiowej drogi. Ale dokładamy do tego skrzydła, bo mamy wielkie marzenia, które tylko z Bogiem mogą się spełnić – mówi Ewa Sztreker.

Ojciec Szustak zaprasza na PIERWSZE CHRZEŚCIJAŃSKIE JUWENALIA
Skrzydlaty Sandał


Plan Sandanaliów 2015:
14:00 – Msza Św. (kościół św. Klemensa Hofbauera, Karolkowa 49)
16:00 – wejście do klubu Odessa (ul. Kolejowa 8/10)
W klubie:
16.15 – atrakcje specjalnie przewidziane dla naszych uczestników: speed-dating, kurs tańca, konkursy z nagrodami, mini wykłady, quizy wiedzy, recital Karoliny Polkowskiej, kurs pierwszej pomocy, grill i AFTERPARTY po każdym koncercie 
19:15 – Bęsiu i DJ Yonas
23:00 – Tau (wręczenie Złotej Płyty za krążek "Remedium")

Na scenie w ogródku:
19.45 – Strona B – koncert premierowy najnowszej płyty „z bliska brzydka”
21:15 – Maleo Reggae Rockers

Więcej informacji na: skrzydlatysandal.pl