Piknik z tatą

publikacja 25.05.2016 15:37

Okazja jest jedna - świętowanie Dnia Ojca. 19 czerwca już po raz 8. w Dobrym Miejscu odbędzie się rodzinny festyn "Piknik z Tatą". - Tym wydarzeniem chcemy zwrócić uwagę na znaczenie roli ojca w rodzinie - zachęcają organizatorzy.

Piknik z tatą Rodzinne świętowanie to doskonała okazja do pogłębienia wzajemnych relacji Marcin Królak /Dobre Miejsce

Festyn rozpocznie się Mszą św. w parafii pw. bł. E. Detkensa o godz. 11. Podczas Eucharystii ojcowie złożą uroczyste ślubowanie zaczerpnięte z filmu "Odważni”.

Smak męskiej przygody będzie można poczuć, zapoznając się z imponującymi wozami strażackimi oraz całym asortymentem gaśniczym, sprzętem oczyszczania miasta - bezpyłową śmieciarką czy elektrycznym pojazdem specjalnym.

Najmłodsi będą jeździć na kucykach i elektrycznym autku oraz bawić się na dmuchanym zamku. Będą też zabawy, gry i warsztaty dla dzieci. Atrakcją pikniku będzie tradycyjnie muzyka - tak, jak rok temu zabrzmi utwór "Karuzela na Bielanach". W programie także plenerowy spektakl teatralny Teatru Urwis pt. "Pipi Wędrowniczka" na podstawie powieści Astrid Lindgren.

Podczas festynu będą działać bufet i grill z ciepłymi daniami i zimnymi napojami prowadzony przez rodzinę wielodzietną. Do samego miejsca piknikowania będzie można dojechać bezpłatnie konną bryczką przez Las Bielański. Organizatorzy zachęcają, by wziąć ze sobą zabawki i koce. Świętowanie zakończy się o godz. 16.