Tajemnica Eucharystii. Konkurs dla Czytelników

Agata Ślusarczyk Agata Ślusarczyk

publikacja 10.07.2019 15:01

Czy naprawdę wierzymy, że pod postacią chleba i wina ukrywa się prawdziwy Bóg? Vinny Flynn, amerykański mówca, pomaga odkryć "ukryte" prawdy sakramentu, jakim jest Msza św.

Tajemnica Eucharystii. Konkurs dla Czytelników Najnowsza publikacja Vinnego Flynna dotyczy tajemnic Eucharystii. Agata Ślusarczyk /Foto Gość

Publikacja "7 tajemnic Eucharystii” to kolejna po "7 tajemnicach Spowiedzi” i "7 tajemnicach Bożego Miłosierdzia” książka amerykańskiego pisarza i mówcy, lidera ruchu Posługa Uzdrawiania MercySong. Publikacja jest zachętą do nawiązania głębszej relacji z Jezusem Chrystusem ukrytym w Eucharystii. Pomagają w tym ukazywane kolejno na kartach książki "tajemnice” - prawdy dotyczące tego, czym tak naprawdę jest ten sakrament. Autor przypomina o obecności żywego Boga, ogromie łask przygotowanych dla tych, którzy przystępują do Stołu Pańskiego oraz o łączności ziemi z niebem, która dokonuje się podczas sprawowania Najświętszej Ofiary.

Vinny Flynn nie tylko przytacza nauczanie Kościoła katolickiego w tej kwestii, ale także duchowe i mistyczne doświadczenie wielu świętych. Szczególnie bliska jest mu s. Faustyna, która w swoim "Dzienniczku” odsłania działanie Jezusa - którego przyjmowała w Komunii Świętej - w swojej duszy. Dla niej Eucharystia była "tajemnicą jej świętości”.

- Niech ta książka pomoże wam odkryć, dlaczego święta tak mówiła. Pozwólcie, by Eucharystia tak was prowadziła do świętości - zachęca sam autor.

Dla Czytelników "Gościa Warszawskiego" mamy 3 darmowe egzemplarze książki, ufundowane przez Wydawnictwo Esprit. Otrzymają je nadawcy 1., 5. i 10. e-maila z hasłem: "Książka", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 21 lipca. Prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.