Jak umierać? Spójrz na mnichów

jjw

publikacja 04.11.2019 12:15

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki "Czas umierania. Ostatnie dni życia mnichów". To lektura nie tylko na listopad.

Jak umierać? Spójrz na mnichów Maciej Rajfur /Foto Gość

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki Nicolasa Diata "Czas umierania. Ostatnie dni życia mnichów" ufundowane przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek.

Książkę otrzymają nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Mnisi", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 6 listopada.

Jak umierać? Spójrz na mnichów.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.