"Bóg nieokiełznany". Książki dla czytelników

Joanna Jureczko-Wilk Joanna Jureczko-Wilk

dodane 08.11.2019 13:37

"Bóg nie jest taki jaki chcemy, ale święty" - pisze Johannes Hart, starając się wytrącić nas z duchowego komfortu i świętego spokoju.

"Bóg nieokiełznany". Książki dla czytelników

Johannes Hart jest doktorem teologii katolickiej, założycielem i liderem Domu Modlitwy w Augsburgu w Niemczech, gdzie od 2011 r. trwa nieustanna modlitwa, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 

Jego książkę "Bóg nieokiełznany" powinni przeczytać wszyscy, którzy uważają, że wiodą przykładne życie, którzy są przekonani, że sami poradzą sobie z każdą przeciwnością, czują się silni, także duchowo, bo w każdej dziedzinie stawiają na rozwój. Nic z tego. Ta książka wywraca ten plan do góry nogami.

"Bóg nieokiełznany". Książki dla czytelników Bóg dopuszcza w naszym życiu różne nieprzewidziane wydarzenia, trudności, cierpienia, bo czasami potrzeba skrajnie trudnych doświadczeń, żeby wreszcie zobaczyć, że świat nie kręci się wokół nas, że nie jesteśmy samowystarczalni i wszechmocni.

Wszechmocny, potężny jest tylko Bóg; Pan, który, jak pisze J. Hart, daje wewnętrzny kompas ludziom szukającym Jego woli i stawiającym Go w życiu na pierwszym miejscu. "Jest to intuicja, która podpowiada,  jak prowadzić dobre i głęboko spełnione życie, a unikać niebezpiecznych ścieżek" – pisze autor.

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki, ufundowane przez wydawnictwo Esprit z Krakowa. Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Książka".

Maile prosimy kierować na adres warszawa@gosc.pl, do 13 listopada. Prosimy o podanie w nich danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.