Święty Michał Archanioł wędruje po Polsce

jjw

publikacja 24.09.2020 12:14

O setkach tysięcy przejechanych kilometrów, radosnych powitaniach, cichych prośbach i oczyszczających łzach opowiada książka Stefana Czernieckiego "Czas mocy. Tajemnicza wędrówka św. Michała".

Peregrynacja kopii figury św. Michała Archanioła z Gargano po Polsce trwa nieprzerwanie od 2013 r. Peregrynacja kopii figury św. Michała Archanioła z Gargano po Polsce trwa nieprzerwanie od 2013 r.
Łukasz Sianożęcki /Foto Gość

To reporterska opowieść o peregrynacji kopii cudownej figury z Gargano po Polsce, podczas której wielu ludzi otrzymuje łaski nawrócenia, umocnienia, a także doświadcza cudów, za wstawiennictwem wodza zastępów niebieskich.

Autor przypomina też trudne momenty wędrówki, której przewodnikiem „z tylnego fotela pasażera”, jest sam Archanioł. I jego cudowne interwencje, gdy z niewiadomych powodów peregrynująca figura nagle pękła, albo gdy transportujący ją samochód, płonąc w nocy jak pochodnia, sam podjechał pod budynek kurii.

Święty Michał Archanioł wędruje po Polsce   Joanna Jureczko-Wilk /Foto Gość

Dla Czytelników mamy 3 egzemplarze książki, ufundowane przez wydawcę. O tym, jak je otrzymać w prezencie, piszemy na następnej stronie.

„Czas mocy” można też zamówić w Sekretariacie Peregrynacji Figury: tel. 513-288-993, e-mail: peregrynacja@michalici.pl.

Dla naszych Czytelników mamy 3 egzemplarze książki o wędrówce kopii figury św. Michała Archanioła. Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: „św. Michał Archanioł”, które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do końca września. W mailu prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.