Jonasz z maturalnej! Odcinek [#01] Misja

publikacja 09.05.2021 20:51

Na kanale Langusta na Palmie na You Tubie wystartował drugi sezon przygód Jonasza. W premierowym odcinku gościnnie wystąpił o. Adam Szustak OP.

Jonasz z maturalnej [#01] Misja Jonasz z maturalnej [#01] Misja
Langusta na palmie

"Jonasz z maturalnej" to ciąg dalszy perypetii młodego licealisty Jonasza, który w pierwszej części zmagał się z wielkopostnym wyzwaniem - ewangelizacji dziesięciu osób ze swojego środowiska.

Jak wyjaśnia Angelika Olszewska, autorka scenariusza nowa seria osadzona będzie w realiach pandemii, a jej główny bohater podejmie próbę odnalezienia swojego prawdziwego ojca. W roli tytułowej zobaczymy Piotra Bondyrę. - Jonasz w nowej serii jest odrobinę starszy i ma przed sobą nowe wyzwanie, w którym zwraca się o pomoc do Boga - mówi aktor.

Druga seria przygód Jonasza będzie emitowana na kanale Langusta na Palmie na YT przez sześć kolejnych niedziel o godz. 17. W premierowym odcinku "Misja" gościnnie wystąpił o. Adam Szustak OP.

Jonasz z 2B to 9-odcinkowy polski internetowy serial młodzieżowo-ewangelizacyjny emitowany od 26 lutego do 12 kwietnia 2020 r. w serwisie YouTube na kanale o. Adama Szustaka OP Langusta na Palmie.

Jonasz z maturalnej [#01] Misja
Langusta na palmie