Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • saherb
  21.04.2017 19:17
  Ja uczestniczę w tych rekolekcjach od samego początku i sobie stawiam za punkt honoru, żeby tam być. I tylko jakaś katastrofa mi to uniemożliwi. Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tam. Tam jest atmosfera radości i chwały, podczas gdy "normalna" adoracja przypomina czuwanie przy trumnie zmarłego. Dodatkowo ks. Bashobora zapewnia "ucztę" słowa Bożego. Poza tym te rekolekcje są lepsze niż niedawne ŚDM. Dlatego, że nie ma w nich faworyzowania jednej (młodej) grupy osób, nie ma dyskryminacji pozostałych. Tam może przyjść każdy bez względu na wiek.
  • Anna Panna
   21.04.2017 23:03
   1) "Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tam." 2) "Tam jest atmosfera radości i chwały, podczas gdy "normalna" adoracja przypomina czuwanie przy trumnie zmarłego." Te słowa dowodzą, że całe to zamieszanie działa wyłącznie PRZECIWKO Kościołowi. NIE ZAMIENIMY KOŚCIOŁÓW NA STADIONY! Tak nam dopomóż Bóg.
   doceń 1
  • Gość
   22.04.2017 13:22
   Jezus - w Najświętszym Sakramencie - jest Ten Sam i na stadionie i w kościele. To od Ciebie zależy, jak Go adorujesz.
   doceń 0
 • tradycja
  22.04.2017 09:12
  Czy w ogóle można modlić się na stadionie w atmosferze zabawy i w hałasie? Pan Jezus nie urządzał wieców stadionowych, ale zalecał modlitwę w ciszy, w małej izdebce. Sam też modlił się w miejscach odosobnionych. Coś jest niepokojącego w wyprowadzaniu ludzi z kościołów na stadiony i ze skupienia w zgiełk tłumów...
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma