Nowy numer 28/2020 Archiwum
 • nicki
  16.09.2018 20:38
  Państwo Grzybowscy prowadzą dwojakiego rodzaju działalność. Oprócz rekolekcji dla małżonków prowadzą też rekolekcje dla osób nie żyjących w sakramentalnych małżeństwach, tylko żyjących z innymi partnerami po rozwodzie. Dziwię się jak można pogodzić pomoc małżeństwom i działanie przeciwko sakramentowi małżeństwa ?
  doceń 4
 • Jamci
  17.09.2018 10:12
  Byliśmy na tych rekolekcjach. Pomogły znosić się nawzajem i lubić w małżeństwie. Cieszę się, że Ksiądz kardynał zauważył animatorów i ich wyróżnił.
  doceń 1
 • tadeuszogorek
  17.09.2018 14:55
  tadeuszogorek
  W Polsce jako jedynym kraju w Europe rozwinął się ruch nauczania małżeństw. JEst to absulutna rewelacja na skalę światową. Najlepszy jest oczywiście Jacek Pulikowski, ale "wyhodował" on wielu naśladowców, którzy pomogli i pomagają tysiącom małżeństw. U pana Pulikowskiego byliśmy już dla razy na rekolekcjach małżenskich. Efekt pozytywny NIESŁYCHANIE wyraźny. Rewelacja.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy