Nowy Numer 29/2018 Archiwum
 • Eugeniusz_Pomorze_
  09.01.2018 21:14
  Różni forumowicze i forumowiczki o tym już pisali, w tym @DNA - Feministki nie reprezentują wszystkich kobiet, a jedynie barbarzyński związek zawodowy egoistek bez żadnych hamulców. Ich sposób myślenia sprowadza się do jednego prostego hasła: RATUJMY KOBIETY... ZABIJAJĄC DZIEWCZYNKI...
  doceń 15
 • wujek_Olek
  09.01.2018 23:46
  Parlamentarnych (p)osłów przekonuje ogólnie koryto. Ale powinni sobie uświadomić, że tzw. "feministki", to największy wróg życia, natury, rozsądku i przede wszystkim kobiecości. J. J. Rousseau w "Emile, o wychowaniu" (18. wiek) trafnie przedstawia swoje stanowisko wobec (wtedy) jedynej takiej znanej mu osoby: Nie chciał by mieć jej ani za przyjaciela, ani za kochankę. Tak trzymać.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma