• facebook
 • rss
 • Błogosławieństwo czy przekleństwo?

  Tomasz Gołąb

  dodane 10.10.2014 10:04

  Wielu ludziom praca nie kojarzy się dobrze - z błogosławieństwem, z realizacją misji, którą każdemu człowiekowi przeznaczył Pan Bóg, z rozwojem i pomnażaniem talentów, które każdy z nas otrzymał. Słusznie?

  Temat pracy jest kluczowym zagadnieniem w życiu każdego człowieka. W dzisiejszych czasach niewielu jest w stanie powiedzieć, że ich praca jest pasją – mówi Rafał Pietrzak z Edukacji Finansowej Crown, która 11 października organizuje w „Centrum Okopowa Caritas Polska” pierwszą w Warszawie konferencję "Biblia o pracy. Zawód czy powołanie?”. Edukacja Finansowa Crown od  6 lat organizuje w Polsce jednodniowe konferencje „Biblia o finansach”, żeby dotrzeć do ludzi w różnych miastach całego kraju z Bożymi wskazówkami na temat zarządzania pieniędzmi.

  Warszawska konferencja „Zawód czy powołanie?” poświęcona będzie odkrywaniu Bożego spojrzenia na zagadnienia związane z pracą, odkrywaniem talentów, odnajdywaniem swojego powołania zawodowego i życiowego.
  – Tak jak we wszystkich naszych konferencjach kładziemy duży nacisk na konkrety – zachęca Rafał Pietrzak. Wśród prelegentów konferencji będą chrześcijańscy konsultanci zawodowi, psychologowie, trenerzy i pracodawcy. Pierwszy wykład wygłosi Zdzisław Miara, jeden z założycieli Edukacji Finansowej Crown, który będzie mówił o tym,  jaka jest geneza pracy, jaki jest Boży zamysł dla pracy. W popołudniowym panelu dyskusyjnym wezmą udział eksperci z dziedziny rynku pracy, m.in. Agata Szenderowska-Morgen, Simon Dziak-Czekan, Maciej Gnyszka, Piotr Herman i Mirosław Wrotek. Patronat honorowy nad konferencją objął kard. Kazimierz Nycz. Udział w niej jest płatny. Więcej informacji na stronie: bibliaopracy.pl.
   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół