• facebook
 • rss
 • Zwyciężymy, naprawimy Polskę!

  Tomasz Gołąb

  dodane 07.05.2015 14:06

  - Przejechałem 30 tys. km. Proszę o wsparcie na ostatnich metrach do zwycięstwa - prosił Andrzej Duda. W Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej w Warszawie odbyła się konwencja podsumowująca jego kampanię wyborczą kandydata na prezydenta RP.

  - Mam wizję odbudowy państwa i wolę, by ją zrealizować - mówił Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP podczas konwencji podsumowującej jego kampanię.

  Nie wszyscy jednak jego zwolennicy zmieścili się w zabytkowej Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej w Warszawie.

  - To będzie świetny prezydent - mówiła Barbara Świderska z warszawskich Kabat, która obserwowała konwencję na telebimie. W rękach trzymała biało-czerwoną flagę.

  - Pod tym sztandarem byliśmy pod Monte Cassino, potem w czasach "Solidarności" i gdy umierał papież. Nasza flaga powiewała zawsze ta, gdzie byliśmy wspólnie. Dlatego musimy odbudować wspólnotę narodową, chociaż nie musimy być wyrozumiali dla polityków - mówił ze sceny Andrzej Duda, dodając że jeśli ktoś na pierwszym miejscu stawia jego własne dobro, to niech się lepiej wycofa z polityki, "bo przynajmniej wtedy będzie można uznać, że jest uczciwym człowiekiem i przynajmniej wtedy nie będzie psuł państwa, gminy, miasta".

  - Ja dotrzymam słowa, bo jestem człowiekiem, który ma swoje słowo za świętość i zrobię wszystko, żeby zrealizować plan naprawczy Polski, o którym mówię w tej kampanii. To jest moja odpowiedzialność - mówił. Zebrani w Reducie Banku Polskiego odpowiedzieli: "Andrzej, musisz!".

  «« | « | 1 | 2 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • MichałObrębski
   07.05.2015 17:50

   Nie istnieje coś takiego jak plan naprawczy Dudy, gdyż nie istnieje coś takiego jak plan naprawczy Jarosława Kaczyńskiego.
   PiS - partia opowiadająca się przeciw jednomandatowym okręgom wyborczym, zniesieniu płacy minimalnej, ograniczeniu wydatków państwa, występująca przeciw prywatyzacji i rozdzieleniu Ministerstwa Sprawiedliwości od prokuratury - opowiada się nie za Polską odnowioną, ale korupcjogenną, mało dynamiczną gospodarczo i z wysokim bezrobociem.
   Takiej de facto Polski zawsze chciał Kaczyński i taką Polskę sprawi nam Duda. Na "ostatniej prostej" czy kiedykolwiek.
   Drodzy PiSowcy fani - zastanówcie się.
   Michał Obrębski

  • CYnick
   08.05.2015 00:10
   Jako refleksję przedwyborczą polecam bardzo homilię Przewodniczącego Episkopatu Polski z 3 maja. Z ojcowską miłością apeluje on do sumień współobywateli-katolików. Na nikogo nie pokazuje palcem, ale też upomina tych, którzy ważą się wykorzystywać uroczystości religijne i swój w nich udział, do celów politycznych, a jednocześnie manifestują lekceważenie wartości chrześcijańskich. I myliłby się ten, kto myśli tu tylko o jednej stronie sceny politycznej.
   Arcybiskup mężnie zapowiada wręcz reakcję na próby kontynuacji cynicznych spektakli kłamstwa lub manipulowania wartościami w służbie partyjnych interesów.
   Bardzo polecam.
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół