• facebook
 • rss
 • Tylko dla ojców (i kandydatów)

  Tomasz Gołąb Tomasz Gołąb

  dodane 18.09.2016 16:27

  Odkrywać ojcostwo jako misję i przygodę życia? Jest okazja: Tato.Net jest pierwszą organizacją w Polsce, która ma tylko jeden cel - wesprzeć mężczyzn w wypełnianiu roli rodzica. Już 1 października w Ożarowie Mazowieckim startuje VIII Międzynarodowe Forum Tato.net.

  Tato.Net jest pierwszą organizacją w Polsce, która ma tylko jeden cel - wesprzeć mężczyzn w wypełnianiu roli ojca. Bo, jak wskazują specjaliści, dzisiejszy kryzys rodziny to przede wszystkim skutek deficytu prawdziwych, kochających ojców. Takich, którzy będą dla dzieci punktem odniesienia, także w relacjach z Panem Bogiem.

  - Robimy to w formie warsztatów i publikacji, którego celem jest stworzenie i realizacja przez samego tatę swojego indywidualnego planu ojcostwa. Jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy warsztaty przygodowe taty i dziecka, chcąc zachęcić ojców do budowania osobistej relacji z każdym z dzieci. Korzystamy z dorobku zaplecza naukowego i działamy na arenie międzynarodowej. I po raz 8. zapraszamy na specjalne Forum, które w tym roku poświęcamy „odwadze i rozwadze” - mówi Dariusz Cupiał, jeden z prelegentów i inicjator programu Tato.Net, uruchomionego w 2004 r. ramach Fundacji Cyryla i Metodego.

  VIII Międzynarodowe Forum Tato.net odbędzie się 1 października w godz. 10-18, w Centrum Konferencyjnym Mazurkas (ul. Poznańska 177, Ożarów Mazowiecki), tuż obok sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

  Forum  ma stworzyć możliwość kontaktu z ojcami, praktykami i ekspertami z Polski i innych krajów, którzy mają pomysł na efektywne ojcostwo w XXI wieku.

  - Oprócz standardowego uczestnictwa przygotowaliśmy paletę możliwości dodatkowych, która jest ciągle aktualizowana. Każdy znajdzie dla siebie inspirację - zapewnia Dariusz Cupiał.

  Otwarcie Strefy Taty nastąpi o 8.30, oficjalna inauguracja Forum - o 10.00. Przewidziano dwie sesje plenarne i dwa panele tematyczne, w których wezmą udział m.in.  mim Ireneusz Krosny, aktor Dariusz Kowalski, dziennikarz Krzysztof Ziemiec, ojciec prezydenta RP prof. Jan Duda, specjalista w zakresie dydaktyki zdolności oraz rozwoju osobistego oraz wykładowca PWTW, dr hab. Grzegorz Grochowski, blogerzy: Bernard Fruga i Marcin Perfuński, chrześcijański doradca w dziedzinie edukacji finansowej, Shane Barkley z USA czy założyciel i prezes organizacji «Сім’я» (Rodzina), dr Adrian Bukovinskiy z Ukrainy. Spotkać będzie można również Krzysztofa Hołowczyca.

  Chętnych obowiązuje rejestracja na stronie forum.tato.net. Koszt uczestnictwa w Forum - 150 zł.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół