• facebook
 • rss
 • O matko z córką

  dodane 26.05.2017 10:56

  Na scenie chrześcijańskiego Teatru Oratorium z okazji Dnia Matki zostanie wystawiony autorski monodram "O matko z córką”. Dla naszych Czytelników mamy darmowe wejściówki!

  Angelika Olszewska to młoda matka dwójki dzieci, która swoje pierwsze doświadczenia macierzyństwa przelała na papier. A chwilę później na scenę, tworząc jedyny w swoim rodzaj, autorski monodram.

  Miesza się w nim eksplozja odkrywania radości macierzyństwa, zderzona z presją oczekiwań narzucaną przez otoczenie. Nowa sytuacja wymaga, aby walcząc z wszechobecnymi stereotypami, zredefiniować dla siebie pojęcie "być matką”. I, co najtrudniejsze, nie zatracając siebie - stworzyć nową "JA”. To wszystko podane jest w tonie lekkim, zahaczającymi o rodzaj stand-up comedy, ale prowadzi równocześnie do głębszych pytań: o istotę bycia rodzicem, o wpływ naszego dzieciństwa na nasze późniejsze rodzicielstwo, o to co dostajemy od życia i co po sobie zostawiamy.

  W trakcie spektaklu, Teatr Oratorium zapewnia bezpłatną opiekę do dzieci w wieku od 2-go roku życia, a także będą prowadzone zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Specjalnie przygotowani animatorzy poprowadzą zajęcia teatralne.

  Dla Czytelników Gościa Niedzielnego, którzy na adres warszawa@gosc.pl jako pierwsi prześlą mail ze swoim imieniem i nazwiskiem mamy do rozdania
  dwa podwójne darmowe zaproszenia na monodram na 26 maja na godz. 17 do Teatru Oratorium. Dla kolejnych chętnych dwa podwójne zaproszenia w promocyjnej cenie – 25 zł.

  Więcej o młodej aktorce i spektaklu można przeczytać tu >>

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół