Nowy numer 41/2019 Archiwum

Najlepsze żłobki w mieście

Definicja żłobka? To taki, w którym szczęśliwe jest dziecko, uśmiechnięty jest pracownik i zadowolony jest rodzic. Najlepsze warszawskie żłobki otrzymały tytuł "Super Żłobka 2012"

Uroczystość wręczenia tytułów "Super Żłobek 2012"   Uroczystość wręczenia tytułów "Super Żłobek 2012"
Tytuł Super Żłobka otrzymały trzy warszawskie placówki. Decydujący głos w konkursie mieli sami rodzice.
Tomasz Gołąb/Gość Niedzielny
„Najlepiej jest u mamy…” - słusznie głosi jedna z dziecięcych piosenek. Ale jeśli nie ma innej możliwości zapewnienia maluchowi opieki, to warto wybrać najlepiej jak się da. Czyli zapytać innych rodziców, czy są zadowoleni ze żłobka, do którego uczęszczają ich dzieci. W tym roku swoją opinię wyraziło aż 77 proc. rodziców, których maluchy korzystają z publicznych placówek zarządzanych przez stołeczny ratusz. W rankingu najlepszych żłobków w mieście najwyżej znalazły się trzy placówki: przy ul. Motorowej 5 na Pradze Południe, przy ul. Nike 9 we Włochach oraz przy ul. Grzybowskiej 7 w Śródmieściu. Wszystkie zyskały uznanie nie tylko za jakość opieki i różnorodność zajęć dla najmłodszych, ale także za otwartość w kontaktach z rodzicami, zdrowe i smaczne posiłki i wyposażenie.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL