Nowy numer 48/2020 Archiwum

Rondo Radosława: zderzenie tramwajów

W wypadku wzięły udział trzy tramwaje oraz samochód osobowy, który wcześniej potrącił pieszego. Na miejsce przyjechało sześć karetek, wszyscy ranni zostali rozwiezieni do warszawskich szpitali.

Tramwaje po wypadku w rejonie Ronda Radosława kierowane były na objazdy   Tramwaje po wypadku w rejonie Ronda Radosława kierowane były na objazdy
W zderzeniu tramwajów poszkodowanych zostało 30 osób
Tomasz Gołąb/ GN
Ponad 30 osób zostało poszkodowanych w kolizji trzech tramwajów oraz w wypadku samochodu osobowego i pieszego, do których doszło we wtorek po południu na rondzie Radosława - podała policja. 9 osób trafiło do szpitala.

Według asp. Roberta Opasa z Komendy Stołecznej Policji, na stołecznym rondzie doszło do potrącenia pieszego przez kierującą samochodem osobowym. Niedługo potem tramwaj linii 16 najechał na stojące przed rondem w kierunku Żoliborza tramwaje nr 17 i 35.

- 9 osób z tramwaju, w tym jedno dziecko oraz jeden z motorniczych - trafili do szpitala. Ponad 20 osobom pogotowie udzieliło pomocy na miejscu zdarzenia. Przebywającym w szpitalu nie grozi utrata życia - poinformował asp. Opas.

Policja wyjaśnia przyczyny kolizji. Kierujący tramwajami i samochodem, który potrącił pieszego, byli trzeźwi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama