Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zielone światło dla obwodnicy Marek

Obiecana przez premiera Donalda Tuska w tzw. II expose obwodnica Marek o krok bliżej. Rząd wpisał ją na listę priorytetowych inwestycji.

Na obwodnicy zyskają nie tylko kierowcy jadący w stronę wschodniej granicy kraju, ale także mieszkańcy Marek, Pustelnika i Strugi. To oni narażeni są na największe niedogodności związane z obciążeniem tej trasy i niekończące się zatory komunikacyjne – czytam w komunikacie rządu. Obecnie droga wylotowa przez Marki w kierunku Białegostoku jest najbardziej obciążoną trasą nie tylko w Warszawie, ale i całej Polsce. Dziennie przejeżdża nią ponad 55 tys. samochodów. Dzięki obwodnicy powstanie jednolity ciąg komunikacyjny - północna obwodnica Warszawy od węzła w Konotopie do wybudowanej wcześniej obwodnicy Radzymina. Obwodnica Marek będzie częścią najważniejszego połączenia Polski i innych państw Unii Europejskiej z krajami bałtyckimi: Litwą, Łotwą i Estonią.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL