Nowy numer 43/2020 Archiwum

Koncert Antoniny Krzysztoń. Do wygrania bilety!

25 listopada w Dobrym Miejscu zagra Antonina Krzysztoń. Koncert zakończy II edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia!

Występ rozpocznie się o godz. 18 w sali widowiskowej bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3.

Artystka wraz z całym zespołem zaprezentuje m.in. utwory, które znalazły się w jej ostatnim albumie „Koncert Live”. Fani poezji śpiewanej usłyszą znane utwory, tj: Inny świat, Perłowa łódź, Rzepakowy miód oraz nowość – Rubinowy szlak.

Po koncercie, w Podziemiu Kamedulskim, odbędzie się spotkanie z fanami. Koncert Antoniny Krzysztoń zakończy Festival Chrześcijańskie Granie 2012.

Bilety na koncert w cenie 40 zł można kupić w sekretariacie Radia Warszawa (ul. Floriańska 3, tel. 22 619 28 29), w sklepie Chrześcijańskie Granie na terenie Dobrego Miejsca (ul. Dewajtis 3, wejście B, tel. 22 561 01 22) lub przelewem internetowym (zobacz dane do przelewu >>). Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie Radia Warszawa.

Dla naszych internautów mamy dwie podwójne wejściówki na koncert. Rozlosujemy je wśród osób, które prześlą e-mail wraz ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres warszawa@gosc.pl, podając w tytule „Antonina Krzysztoń”. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada do północy.

Perłowa łódź

Perłowa łódź
seyco64

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama