Nowy numer 42/2018 Archiwum

Zobacz także

 • boykotka
  14.12.2012 09:33
  Prawda jest taka, że zgodnie z tym co mówi Frasyniuk na ten temat, Kaczyński by zostać wypuszczonym w dniu 13/12/1981r musiał podpisać lojalkę. Może nie on podpisał tylko tatuś komuch podpisał za synusia, niemniej w całej tej historii czepiania się Wałęsy o Bolka - wychodzi jak zwykle po PiS'owemu :)

  A ciemny lud spija te kłamstwa z ust Kaczyńskiego, będącego najwiekszym burzycielem.

  doceń 2
 • ojciec.scholastyk
  14.12.2012 09:37
  Nie mogli Arcyprezesa internować gdyż rozwalił by każdy "internat"...Znali jego cechy charakteru, a chcieli mieć spokój "pod celą". Po kiego mieli znosić jego marsze po spacerniaku i szczucie jednych na drugich...
  Lojalki nie wymagali bo i od kogo? od szarego członka ?
  doceń 0
 • Fryderyk
  14.12.2012 09:48
  Szanowna Redakcjo GN. Ja naprawdę martwię się o zdrowie pt. prezesa PiS. Zważcie na to byście przypadkiem w przyszłości nie wstydzili się za to, że promujecie tego, czy innego polityka, że przypomnę agenta Tomka, którego niepoważne zdjęcia zostały opublikowane niedawno w mediach. Proszę zatem o niewycinanie moich postów na temat polityków różnych opcji. Ludzie publiczni muszą być świadomi tego, że są pod obstrzałem opinii publicznej inaczej wychowamy sobie nowych Hitlerów, Stalinów Pol Potów i Bóg wie kogo jeszcze.
  doceń 0
 • JacekNowak
  14.12.2012 11:47
  Psy szczekają- karawana jedzie dalej.

  Zwycięstwo normalności jest tylko kwestią czasu. Ludzie prędzej czy później muszą otrząsnąć się w końcu z tego otumanienia. Może wygra PiS, może zrodzi się jakaś inna polityczna siła, która obali ten tuskoland, ale zwycięstwo normalności jest tylko kwestią czasu. A że psy ujadają? Cóż, taka już ich natura.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy