Nowy numer 3/2019 Archiwum

W nocy spadło ponad 10 cm śniegu

Poranek na stołecznych drogach był trudny dla kierowców. Od 22.30 służby miejskie odśnieżają miasto.

Poranna podróż zajęła dziś więcej czasu. W nocy spadło ponad 10 cm śniegu. Biały puch pokrył samochody i ulice. Śnieg z godziny na godziny topnieje, tworząc chlapę. Służby miejskie już wieczorem poprzedniego dnia zaczęły akcję odśnieżania miasta.

Na ulicę wyjechało 170 pługosolarek, które na zmianę odśnieżają i posypują jezdnie. Mimo to zakorkowały się m.in. Dolina Służewiecka, Wisłostrada, Powązkowska, Trasy Toruńska i Modlińska, gdzie nad ranem ciężarówka wpadła w poślizg.

Przed podróżą kierowcy musieli zdjąć grubą pokrywę śniegu ze swoich samochodów   Przed podróżą kierowcy musieli zdjąć grubą pokrywę śniegu ze swoich samochodów Agata Ślusarczyk Administratorzy osiedli i właściciele nieruchomości także usuwali błoto i śnieg z chodników znajdujących się wzdłuż ich nieruchomości.

Zdaniem synoptyków, w najbliższych godzinach opady będą zanikać. Obecnie średnia temperatura w stolicy to -4 stopnie C, w ciągu dnia ma wzrosnąć do ok. -1.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy