Nowy numer 3/2019 Archiwum

„Świętych Mikołajów” było znacznie mniej

W ramach akcji "Wirtualna Choinka" 662 dzieci otrzyma gwiazdkowy prezent. Organizatorzy zauważają jednak, że w tym roku darczyńców było znacznie mniej.

Świętym Mikołajem mógł zostać każdy. Wystarczyło wejść na stronę internetową akcji „Wirtualna Choinka” www.wirtualnachoinka.net i wybrać dziecko, któremu chciało się przygotować świąteczną paczkę.

Członkowie parafialnych zespołów Caritas wskazali 1025 dzieci z diecezji warszawsko-praskiej najbardziej potrzebujących pomocy. Jednak, jak zauważyła Agata Eldring z Caritas Warszawsko-Praskiej, w tym roku darczyńców było znacznie mniej niż w roku ubiegłym.

Podarki można było dostarczyć do 15 grudnia do siedziby Caritas przy ul. Kawęczyńskiej 49 lub do siedziby Radia Warszawa. W efekcie jeszcze przed świętami paczki trafią do 662 dzieci, także po raz pierwszy z Ukrainy.

Już po raz trzeci organizatorami przedsięwzięcia są diecezjalna Caritas oraz Fundacja "Kibicuj Rodzinie".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy