Nowy numer 33/2018 Archiwum

Mieszkańcy wracają na Targową. Na jak długo?

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego ponownie sprawdzi, czy kamienica grozi zawaleniem.

Mieszkańcy dwóch lokali przy ul. Targowej 70 musieli się wyprowadzić w połowie lutego. Natychmiast. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego uznał, że lokale zagrażają bezpieczeństwu.

Po dwóch tygodniach decyzja ta została uchylona. Andrzej Kłoskowski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poinformował, że decyzja nakazująca Wspólnocie Mieszkaniowej Nieruchomości "Targowa 70" opróżnienie lokalu nr 6 i 59 w budynku przy ul. Targowej 70, została uchylona w całości i przekazana do ponownego rozpatrzenia.

PINB ponownie sprawdzi, czy budynek grozi zawaleniem. Procedura potrwa przynajmniej tydzień. Do czasu wydania nowej decyzji, mieszkańcy mogą powrócić do swoich mieszkań. Obecnie przebywają w hotelu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma