Nowy numer 33/2018 Archiwum

Warszawski Tydzień Seniora

Poradnictwo prawne z zakresu prawa rodzinnego, zajęcia z języka angielskiego, gimnastyka usprawniająca, przygotowywanie kolęd i pastorałek, zwiedzanie świątyni z przewodnikiem, rozgrywki brydżowe, warsztaty rękodzielnicze i zajęcia taneczne - trwa tydzień bezpłatnych zajęć dla osób starszych.

- Miasto przygotowało interdyscyplinarny program Warszawa Przyjazna Seniorom, dołączając do miast europejskich wprowadzających dobre praktyki sprzyjające zwiększeniu aktywności społecznej seniorów – powiedział podczas konferencji inaugurującej Tomasz Pactwa, Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy.

Podczas Warszawskiego Tygodnia Seniora odbędzie się w sumie ponad sto różnych wydarzeń: od zwiedzania warszawskich świątyń po kursy angielskiego i komputerowe. 

Przewidziane są szkolenia z zakresu obsługi komputerów, smartfonów i tabletów, a także zasad dokonywania zakupów przez Internet czy korzystania z portali społecznościowych.

Poza warsztatami związanymi z technologią, w ramach WTS, odbędą się również liczne spotkania i wydarzenia poświęcone kulturze i sztuce. Zorganizowane zostaną także konsultacje ze specjalistami z różnych dziedzin: prawnikami, czy rzecznikami konsumentów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma