Nowy numer 44/2020 Archiwum

Akcja orionistek: Podaruj bilet na ŚDM

"Ticket of Mercy" - akcję zbierania pieniędzy na bilety do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży zorganizowały podwarszawskie orionistki.

Siostry prowadzą placówki w Kenii, na Madagaskarze, Wybrzeżu Kości Słoniowej czy Togo i w tych krajach chcą ufundować bilety dla swoich podopiecznych do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży w 2016 roku. Akcję zainicjowała Polska Prowincja Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia wraz z Przyjaciółmi Św. Alojzego Orione.

- Świadomi tego, że młodzi z placówek w Kenii, na Madagaskarze, Wybrzeżu Kości Słoniowej, w Togo i na Ukrainie, w których posługują polskie siostry misjonarki - nie będą mogli skorzystać z tego zaproszenia, chcemy wyjść naprzeciw przynajmniej niektórym z nich, umożliwiając im przyjazd do Krakowa - podkreślają orionistki.

O wsparcie misjonarki proszą osoby indywidualne, ale także wspólnoty, parafie, rodziny, szkoły. Orionistki zachęcając do wsparcia inicjatywy podkreślają, że to, czy i ilu młodych uda się zaprosić na spotkanie z Ojcem Świętym do Krakowa, zależy od zaangażowania dobroczyńców.

Dobrowolną ofiarę na ten cel można wpłacać na konto: Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia ul. Piękna 44/46, 05-540 Zalesie Górne, Bank Pekao VII oddz w Warszawie 04 1240 1109 1111 0010 5504 5844, z dopiskiem: "Ticket of Mercy".
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama