Nowy numer 48/2020 Archiwum

Co Duch Święty mówi dziś do Kościoła?

Po raz kolejny w Polsce gościć będzie ks. dr Peter Hocken. Znany teolog weźmie udział w konferencji organizowanej przez Apostolski Ruch Wiary.

Brytyjski duchowny to światowej renomy nauczyciel i wykładowca, związany z organizacją Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i ruchem zielonoświątkowym. Ks. dr Peter Hocken jest silnie zaangażowany w odnowę Kościoła w naszej części Europy. Pilnie śledził poczynania ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło - Życie. Był już kilkukrotnie zapraszany przez Stowarzyszenie EnChristo do prowadzenia seminariów w Polsce. 

Na konferencji, która odbędzie się 8 lutego w sali św. Faustyny przy parafii św. Jakuba (pl. Narutowicza) w Warszawie, ks. Hocken wraz z bp Tadeuszem Pikusiem i ks. Romanem Trzcińskim będą rozmawiać o tym, jak ma wyglądać życie naszych parafii i wspólnot w kontekście zmian wynikających z ustaleń Soboru Watykańskiego II.

Odpowiedzą również na wszystkie inne pytania z zakresu wiary i odnowy Kościoła w Polsce.  

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Jakuba o godz. 8. Następnie, po krótkim uwielbieniu, odbędzie się panel dyskusyjny, który potrwa do godz. 15.

Koszt udziału w konferencji to 35 zł, ze względu na wliczenie ceny obiadu.

Organizatorzy proszą o  wpłatę najpóźniej do 6 lutego włącznie (formularz zgłoszeniowy wraz z numerem konta na stronie http://ruchwiary.pl/peterhocken).

Na adres biuro@ruchwiary.pl można także wysłać maila potwierdzającego obecność i zapewnienie o uregulowaniu płatności na miejscu konferencji ("będę, zapłacę na miejscu, imię, nazwisko").

Na spotkanie serdecznie zaprasza ks. Antoni Wita FDP, prowincjał zakonu orionistów oraz Apostolski Ruch Wiary.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama