Nowy numer 48/2020 Archiwum

Chcemy wydawać nasze pieniądze

Warszawiacy zgłosili już ponad 200 projektów wykorzystania funduszy z budżetu partycypacyjnego. Do dyspozycji jest ponad 26 milionów złotych.

Dotychczas wpłynęło ponad 200 projektów do budżetu partycypacyjnego i każdego dnia ta liczba rośnie. Najwięcej złożyli mieszkańcy dzielnicy Mokotów. Do dyspozycji jest ponad 26 mln zł. Ratusz zachęca wszystkich do zaangażowania się w  projekt.

- To od nas zależy jaki pomysł, inicjatywa zostanie zrealizowana - mówi Agnieszka Kłąb z biura prasowego ratusza.

Ostatecznym terminem na złożenie projektu jest 9 marca 2014 r. Jeżeli zdążymy go złożyć do 16 lutego 2014 r., urzędnicy wskażą w jaki sposób nanieść poprawki, aby zostały spełnione wszystkie wymagania. Projekty złożone po tej dacie nie będą mogły być już korygowane.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Warszawy, zapraszamy już 15 lutego do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich (przy ul. Brackiej 25), gdzie w godz. 12-18 ratusz wraz ze stroną społeczną organizuje Maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego. W jego trakcie będzie można uzyskać pomoc w wypełnieniu formularzy zgłoszeniowych, skonsultować swój pomysł oraz go zaprezentować - zachęca Agnieszka Kłąb.

15 lutego w godz. 8-16 projekty w ramach budżetu partycypacyjnego będzie można również złożyć w dzielnicowych Wydziałach Obsługi Mieszkańców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama