Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wielkie wołanie w obronie życia

Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęła się w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie po Mszy św. o godz. 8 i trwała do poniedziałkowego poranka. Czas na kolejne parafie.

9-dniowa modlitwa rozpoczęła się w kościele na Wrzecionie   9-dniowa modlitwa rozpoczęła się w kościele na Wrzecionie Tomasz Gołąb/Foto Gość

Kolejne parafie, w których będzie odbywać się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji obrony życia to: 1 września – kościół św. Jakuba Apostoła (ul. Grójecka 38); 2 września – kościół św. Stanisława Kostki (ul. Kardynała Hozjusza 2); 3 września – katedra św. Michała Archanioła i Świętego Floriana Męczennika na Pradze; 4 września – kościół Matki Bożej Królowej Aniołów (ul. Markiewicza 1); 5 września – kościół bł. Władysława z Gielniowa (ul. Przy Bażantarni 3); 6 września – kościół Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37); 7 września – kościół Świętego Józefa Oblubieńca NMP (ul. Deotymy 41) oraz 8 września – bazylika Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

Organizatorami inicjatywy są warszawscy obrońcy życia i rodziny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma