Nowy numer 4/2021 Archiwum

Ks. Pawlukiewicz pomoże odkryć powołanie

4 października w Domu św. Faustyny w Ostrówku odbędzie się "II Dzień Poszukiwacza Drogi". Konferencję na temat powołania wygłosi ks. Piotr Pawlukiewicz.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się o rozpoznanie swojego powołania rozumianego szeroko, jako swoje miejsce w świecie. Jako orędowniczkę przywoływać będziemy św. Faustynę, która właśnie w Ostrówku odkryła Bożą wolę dla swojego życia - wyjaśnia s. Dominika Steć ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, organizatorka modlitewnego spotkania.

"II Dzień Poszukiwacza Drogi” odbędzie się pod hasłem "Oto idę Panie na Twe wezwanie”. - To nawiązanie do hasła VI Pieszej Pielgrzymki z Warszawy do Ostrówka, która zainaugurowała 9-letnią nowennę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych - tłumaczy s. D. Steć.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 powitaniem uczestników, następnie o godz. 11 konferencję wygłosi ks. Piotr Pawlukiewicz, w programie także Msza św., Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz możliwość zwiedzania Domu św. Faustyny.

"I Dzień Poszukiwacza Drogi" został zorganizowany w październiku ubiegłego roku, wzięło w nim udział ok. 100 osób w wieku 25 - 35 lat.

Dom św. Faustyny mieści się przy ul. św. Faustyny 5 w Ostrówku, na terenie diecezji praskiej i jest dedykowany osobom, które rozeznaj swoje powołanie.

Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować na adres: dominikazsjm@gmail.com.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama