Nowy numer 21/2018 Archiwum

Ks. Pawlukiewicz pomoże odkryć powołanie

4 października w Domu św. Faustyny w Ostrówku odbędzie się "II Dzień Poszukiwacza Drogi". Konferencję na temat powołania wygłosi ks. Piotr Pawlukiewicz.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się o rozpoznanie swojego powołania rozumianego szeroko, jako swoje miejsce w świecie. Jako orędowniczkę przywoływać będziemy św. Faustynę, która właśnie w Ostrówku odkryła Bożą wolę dla swojego życia - wyjaśnia s. Dominika Steć ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, organizatorka modlitewnego spotkania.

"II Dzień Poszukiwacza Drogi” odbędzie się pod hasłem "Oto idę Panie na Twe wezwanie”. - To nawiązanie do hasła VI Pieszej Pielgrzymki z Warszawy do Ostrówka, która zainaugurowała 9-letnią nowennę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych - tłumaczy s. D. Steć.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 powitaniem uczestników, następnie o godz. 11 konferencję wygłosi ks. Piotr Pawlukiewicz, w programie także Msza św., Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz możliwość zwiedzania Domu św. Faustyny.

"I Dzień Poszukiwacza Drogi" został zorganizowany w październiku ubiegłego roku, wzięło w nim udział ok. 100 osób w wieku 25 - 35 lat.

Dom św. Faustyny mieści się przy ul. św. Faustyny 5 w Ostrówku, na terenie diecezji praskiej i jest dedykowany osobom, które rozeznaj swoje powołanie.

Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować na adres: dominikazsjm@gmail.com.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma