Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zobacz także

 • mw.
  12.02.2015 06:42
  Protestują rolnicy, górnicy, nauczyciele, lekarze... Tylko bezdomni i bezrobotni nie protestują, dzieci bite w domach i dzieci nieuleczalnie chore - one również nie protestują, więc też nic nie dostaną. Zabiorą tym, którzy siedzą cicho, aby dać tym którzy krzyczą.
 • Maluczki
  12.02.2015 09:15
  "Sławomir Izdebski: Zrobimy drugi Majdan"

  No właśnie! O to chodzi!
  Putin przenosi wojnę również do Polski!
  Dzięki zachowaniu prawie nietkniętej ruskiej agentury, mamy Polskę zupełnie zniszczoną gospodarczo, moralnie i umysłowo, a do tego dojdzie zniszczenie fizyczne.
  Niech teraz pokażą się ci wszyscy pasterze, którym odpowiedzialność pomyliła się z zemstą i swoją piersią ochraniali wszystkich zbrodniarzy komunistycznych, którzy byli zarazem ruską agenturą, walcząca z narodem polskim i Kościołem. Niech coś powiedzą!
 • ii22
  12.02.2015 20:38
  Izdebski - na odległość pachnie kasa od Putina, gdzie ci ludzie mają rozum , ma na myśli rolników, którzy go popierają. Jesteście gotowi za każdym oszołomem, który Wam wmówi populistyczne hasła iść ?
  doceń 0
 • asasasas
  13.02.2015 08:36
  Popieram rolników i górników.Ten rząd trzeba rozpird........a pitolenie o Putinie to tylko ściema POwców i lemingów
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy