Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Łatwiejszy dojazd na cmentarze

15 października rusza pierwsza linia cmentarna, na Wólkę Węglową.

Tradycyjnie już przed świętem Wszystkich Świętych Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia dodatkowe linie, mające ułatwić pasażerom dotarcie do największych stołecznych nekropolii. Pierwsza linia cmentarna ruszy już w najbliższy weekend. C40 będzie kursować na Cmentarz Północny.

15 i 16 października autobusy będą jeździć co 10 minut, w godzinach 8-17. Odjeżdżać będą z przystanku Metro Młociny, a trasa będzie prowadzić ulicami: Kasprowicza, Sokratesa, Wólczyńską, Opłotek, Palisadową, Wóycickiego. Autobusy zatrzymają się przy Bramie Południowej Cmentarza Północnego i pojadą dalej Wólczyńską, Estrady, Dziekanowską do Bramy Zachodniej Cmentarza.

C40 ponownie wyjedzie na trasę w weekend 22 i 23 października. Pozostałe linie cmentarne zostaną uruchomione tuż przed 1 listopada.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma