GN 32/2018 Archiwum

Budowana z wdzięczności

„Świątynia” to film o historii budowy wotum narodu, widzianej oczami darczyńców. I wszystkich, którzy doświadczyli w swoim życiu dotyku Opatrzności Bożej.

Dom państwa Kowalskich, Gorzów Wielkopolski. Przy stole siedzą rodzice i troje dzieci. Jeden z synów jest niepełnosprawny. Mąż trzyma żonę za rękę. Długo uczyli się akceptować chorobę… – Nasze życie się zmieniło, on zmienił nasze życie. Pokochaliśmy go, bo to jakby Jezus przyszedł do naszego domu. Od tego czasu nie żyjemy w ciemności, kochamy syna i dziękujemy Bogu, że tak pokierował naszym życiem – mówi żona. Choć żyją skromnie, całą rodziną wspierają budowę wotum narodu.

Dostępne jest 18% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma