Nowy numer 3/2021 Archiwum

Idą orszaki. Utrudnienia w komunikacji

Ratusz ostrzega przed utrudnieniami w komunikacji na trasach warszawskich Orszaków Trzech Króli.

Pierwszy orszak wyruszy z pl. Zamkowego ok. godz. 12 i przejdzie Krakowskim Przedmieściem oraz ul. Królewską na pl. Marszałka J. Piłsudskiego. W związku z tym nie będzie można zaparkować samochodu przy ul. Królewskiej (od pl. Marszałka J. Piłsudskiego do Krakowskiego Przedmieścia) oraz przy gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza. O zakazie poinformują znaki drogowe.

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze zmianami tras autobusów jeżdżących Krakowskim Przedmieściem, ul. Królewską i pl. Marszałka J. Piłsudskiego. I tak, inaczej pojadą autobusy linii: 102, 105, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518.

W drugim warszawskim Orszaku Trzech Króli pójdą mieszkańcy Targówka. Pochód wyruszy o godz. 13 sprzed Domu Kultury „Świt” przy ul. Wysockiego 11. Trasa prowadzi ul. Wysockiego do ul. Bartniczej, potem ul. Wyszogrodzką do parku Bródnowskiego. Kierowcy, którzy tego dnia planują podróż tymi ulicami, muszą się liczyć z zamykaniem ruchu przez policję, niemożliwy będzie także przejazd ulicami poprzecznymi. Oznacza to także zmiany w kursowaniu autobusów linii 114 i 204. Utrudnienia powinny zakończyć się ok. godz. 15.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama