Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Idą orszaki. Utrudnienia w komunikacji

Ratusz ostrzega przed utrudnieniami w komunikacji na trasach warszawskich Orszaków Trzech Króli.

Pierwszy orszak wyruszy z pl. Zamkowego ok. godz. 12 i przejdzie Krakowskim Przedmieściem oraz ul. Królewską na pl. Marszałka J. Piłsudskiego. W związku z tym nie będzie można zaparkować samochodu przy ul. Królewskiej (od pl. Marszałka J. Piłsudskiego do Krakowskiego Przedmieścia) oraz przy gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza. O zakazie poinformują znaki drogowe.

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze zmianami tras autobusów jeżdżących Krakowskim Przedmieściem, ul. Królewską i pl. Marszałka J. Piłsudskiego. I tak, inaczej pojadą autobusy linii: 102, 105, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518.

W drugim warszawskim Orszaku Trzech Króli pójdą mieszkańcy Targówka. Pochód wyruszy o godz. 13 sprzed Domu Kultury „Świt” przy ul. Wysockiego 11. Trasa prowadzi ul. Wysockiego do ul. Bartniczej, potem ul. Wyszogrodzką do parku Bródnowskiego. Kierowcy, którzy tego dnia planują podróż tymi ulicami, muszą się liczyć z zamykaniem ruchu przez policję, niemożliwy będzie także przejazd ulicami poprzecznymi. Oznacza to także zmiany w kursowaniu autobusów linii 114 i 204. Utrudnienia powinny zakończyć się ok. godz. 15.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma