Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kolędujmy Małemu. Z telefonem w ręce

Większość z nas zna najwyżej kilkanaście kolęd. Tymczasem mobilny śpiewnik orszakowy zawiera teksty... 208 polskich pieśni bożonarodzeniowych.

Św. Augustyn mówił, że kto śpiewa, ten dwa razy się modli. Dlatego Fundacja "Orszak Trzech Króli" wydrukowała nie tylko papierowe śpiewniki, ale przygotowała także nową aplikację mobilną, która wspomoże wspólne, głośne i radosne kolędowanie podczas Orszaku Trzech Króli.

Większość z nas zna najwyżej kilkanaście kolęd. Tymczasem mobilny śpiewnik orszakowy zawiera teksty... 208 polskich pieśni bożonarodzeniowych. Na szczęście dostępna jest wyszukiwarka, która ułatwia ich odnalezienie. Sukcesywnie dodawane są do aplikacji także chwyty gitarowe, aby móc w każdej chwili zagrać kolędę. Część pieśni posiada także załączniki do wersji wideo na YouTube.

Niestety, aplikacja dostępna jest jedynie na telefony z systemem android. Link do pobrania aplikacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma