GN 28/2018 Archiwum

Każdy ma prawo żyć

– Nie bójcie się zabierać głosu w sprawie obrony dzieci poczętych – zachęcała mecenas Rebecca Kiessling na ostatnim spotkaniu w czasie swojego pobytu w Polsce.

Amerykańska prawnik i działaczka pro life, która została poczęta w wyniku brutalnego gwałtu, przyjechała do Polski po raz pierwszy na zaproszenie Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iris, działającego m.in. na rzecz obrony życia. Po tym, jak władze Uniwersytetu Warszawskiego nie zgodziły się na jej planowany wykład na uczelni, mec. Rebecca Kiessling spotkała się z mieszkańcami stolicy w Centrum Kultury w Łomiankach.

Dostępne jest 40% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma